آموزش ویدیویی زبان

شاید گاهی ایده آموزش ویدیویی زبان ذهنتان را به خود مشغول کند. امروز میخواهیم به توضیح و جنبه های آموزش ویدیویی زبان بپردازیم.

آموزش ویدیویی زبان به شکل صحیح چیست؟

گاهی دانش آموزان زبان با دیدن جلوه ها و تصاویر مطالب را بهتر به خاطر میسپارند در این روش به دلیل استفاده همزمان گوش، چشم و ذهن مطالب بهتر در ذهن میماند اما آموزش ویدیویی زبان به چند شکل ممکن است:
1.گاهی استاد برای فهم بهتر دانش آموزان از آموزش ویدیویی استفاده میکند و طی آن کلیپی مرتبط با درس در اختیار دانش آموز قرار میدهد که با توجه به پایه های متفاوت زبان مرتبط با سن و درس میباشد.
نکته قابل توجه این است که چنانچه درسی را متوجه نشده باشید بهتر درک خواهید کرد.
2.گاهی اساتید از دانش آموزان میخواهند که فیلمی را مرتبط با موضوع انتخاب کنند و به تحقیق بیشتر در مورد آن مبحث بپردازند.

در آموزش ویدیویی به چه چیزهایی پرداخته میشود؟

آموزش ویدیویی برای انواع و زمینه های مختلف به کار میرود اما در حیطه زبان با به تصویر کشیدن مخصوصا در زمینه لغات و گرامر کمک زیادی به زبان آموزمیکند.

حال سوال پیش می آید کدام یک بهتر است؟

آموزش ویدیویی زبان تقریبا سبک جدیدی از آموزش زبان است که به تازگی برای تدریس آیلتس نیز استفاده میشود. در ترم های بالا زبان آموزان به دلیل تایم های زیاد کلاس خسته میشوند اما با یک ویدیو و کلیپ مرتبط میتوان هم یادگیری را تسهیل کرد هم به امر آموزش کمک کرد.

کدام مرکز را برای آموزش ویدیویی زبان انتخاب کنیم؟

برای به نتیجه رسیدن در این امر و موفق شدن تنها آموزش ویدیویی کاربرد ندارد، لذا شما میبایست از هر چهار روش یادگیری استفاده کرده و به آنها اهمیت بدهید در مورد مرکز نیز شما باید مرکزی را انتخاب کنید که صرفا به یک نوع آموزش نپردازد و‌بتواند شما را به ایده آلی که مد نظرتان است برساند. مرکز ایرانلتس تنها مرکز آموزش آنلاین آیلتس میباشد که علاوه بر دوره های آنلاین آیلتس، در پایان هر دوره ماک آیلتس برگزار میشود و نکته قابل توجه تعیین سطح رایگان میباشد. در مورد آموزش ویدیویی زبان باید گفت که این مرکز علاوه بر دسترسی ۲۴ساعته شما به دوره ها و کلیپ ها این امکان را به شما میدهد تا آموزش ویدیویی مورد نظر را با استاد مربوطه با توجه به تمامی نکات مربوط به درس اعم از لغات، گرامر و اصطلاحات مربوط بگذرانید.


آموزش ویدیویی زبان ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۱۲:۰۴:۵۵
معرفی ایرانلتس ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۱۱:۰۳:۰۹
دوره آنلاین آیلتس ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ۰۱:۰۱:۳۳
آموزش ویدیویی زبان ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۱۲:۰۴:۵۵
معرفی ایرانلتس ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۱۱:۰۳:۰۹
دوره آنلاین آیلتس ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ۰۱:۰۱:۳۳
ریدینگ آیلتس ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ ۰۳:۰۶:۴۰

برچسب ها