چرا باید ایرانلتس را انتخاب کنیم؟

ایرانلتس اولین مرکز آموزش آنلاین آیلتس میباشد که با سال ها تجربه آموزش حضوری و مجازی ،مفتخریم در خدمت شما زبان آموزان عزیز باشیم.

آیلتس چیست؟

آیلتس آزمونی بین المللی است که در آن چهار مهارت اصلی زبان اعم از خواندن،نوشتن،گفتار و شنیدار مورد سنجش واقع میشود.

شما گاها برای مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان برای کار و یا تحصیل به آیلتس با نمره بالا نیازمند هستید.

ماک آیلتس چیست؟

ماک آیلتس همان آزمون آزمایشی آیلتس است که مهارت های زبان آموزان را قبل از آزمون اصلی مورد سنجش قرار میدهد اکثر اموزشگاهای زبان ماک را صرفا به صورت حضوری برگزار میکنند اما مرکز ایرانلتس این امکان را به شما میدهد تا درهر زمان و مکانی که تمایل داشتیید آزمون ماک آیلتس رو به صورت آنلاین بگذرونید و کارشناسان ظرف مدتچند روز نتیجه را به شما ارسال خواهند کرد.

آموزش آنلاین آیلتس به چه صورت است؟

Online Education  یا آموزش آنلاین ،شیوه ایست نوین از آموزش زبان که به صورت های مختلف امکان پذیر است.

به طور مثال سایر مراکز آموزش زبان استاد باید در آن واحد و همان لحظه آنلاین باشد و دانش آموز نیز به صورت صوتی و یا تصویری با استاد در ارتباط باشد حال با توجه به مشکلات اینترنت، کمبود وقت، مشغله های کاری، تحصیل و... قادر به آنلاین بودن در همان لحظه نیستید یا به دلیل مساعد نبودن شرایط جسمانی کلاس را از دست میدهید و امکان دوره و بازگشت وجود ندارد اما در مرکز ایرانلتس تمامی دوره ها علاوه بر کتاب و فایل های صوتی شامل ویدیو های ضبط شده مربوطه هستند که شما با توجه به شرایط خود میتوانید در هر بازه زمانی که مساعد بودید دوره را بگذرانید نکته مهم و قابل توجه این است که در پایان هردوره از شما آزمون دوره گرفته میشود تا شما نسبت به سطح خود آگاهی پیداکنید.

حال این سوال پیش می آید که چرا باید ایرانلتس را انتخاب کنیم؟

1.     عدم اتلاف وقت و هزینه

شما میتوانید با هزینه کمتر و در بازه زمانی مورد نظر و مناسب خود دوره را به اتمام برسانید و در صورت داشتن هرگونه سوال مسئله خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشند.

2.     امکان بازگشت و دوره درس های گذشته

گاها برایتان پیش می آید که نیاز به مروری سریع بر مطالب خوانده شده داشته باشید اما باتوجه به شرایط کلاس های آنلاین این امکان برای شما وجودندارد اما در مرکز ایرانلتس شما نه تنها میتوانید کتاب را مرور کنید بلکه قادر هستید ویدیو ها و فایل های صوتی را بارها و بارها گوش کنید.

3.     آزمون ماک

یکی از مهم ترین ویژگی های ایرانلتس را میتوان داشتن آزمون ماک در انتها هر دوره و سنجش دانش آموز و مشاوره و ارتقای کیفیت تحصیل بیان کرد

·         به عنوان نکته آخر میتوان گفت کارشناسان در مرکز ایرانلتس پس از بررسی وضعیت شما،نقاط قوت و ضعف شمارا یاداوری میکنند و در راستای بهبود و رفع مشکلات شما میپردازند.


آموزش ویدیویی زبان ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۱۲:۰۴:۵۵
معرفی ایرانلتس ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۱۱:۰۳:۰۹
دوره آنلاین آیلتس ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ۰۱:۰۱:۳۳
آموزش ویدیویی زبان ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۱۲:۰۴:۵۵
معرفی ایرانلتس ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۱۱:۰۳:۰۹
دوره آنلاین آیلتس ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ۰۱:۰۱:۳۳
ریدینگ آیلتس ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ ۰۳:۰۶:۴۰

برچسب ها