سال هاست که کلاس های حضوری برای تدریس زبان انگلیسی رونق خود را نسبت به گذشته از دست داده است و به همان میزان کلاس های مجازی در میان مردم جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند.

این نوع کلاس چه برای آنهایی که برای هدف خاصی مانند مهاجرت از طریق تحصیل زبان انگلیسی را یاد میگیرند بسیار کارآمد است و چه برای کسانیکه صرفا به دلیل علاقه به زبان انگلیسی آن را یاد میگیرند بسیار مناسب است.

دوره های آیلتس به نسبت کلاس های آیلتس جنرال از اهمیت بالاتری برخوردار است و باید در طراحی این دوره ها دقت و حساسیت و زمان بیشتری اخنصاص داده شود.

دوره آنلاین آیلتس چیست؟

همانور که میدانید در کلاس های حضوری آیلتس در ابتدا زبان آموز باید تعیین سطح حضوری بدهد و اگر در سطح مناسبی از دوره جنرال باشد میتواند وارد کلاس هاس حضوری دوره های آیلتس بشود.

در دوره های آنلاین آیلتس نیز این کار که مرحله اول شروع دوره است انجام میشود اما به صورت آنلاین.

در واقع از زبان آموز تعیین سطح آنلاین گرفته میشود.به این صورت که چندین آزمون تعیین سطح از پیش با دقت بالا طراحی شده و هر چهار مهارت زبان انگلیسی در آن قرار داده شده است که زبان آموز می تواند با انجام این آزمون هر چهار مهارت خود را بسنجند.

اطلاعات کامل درباره تعیین سطح آنلاین را در اینجا بخوانید.

بعد از ارسال تعیین سطح و بررسی آن توسط کارشناسان مجموعه نتیجه آزمون برای زبان آموز ارسال میشود و دوره های مناسب به زبان آموز با توجه به سطح وی معرفی میشود.

در دوره های آنلاین آیلتس چهار مهارت اصلی که شامل مهارت های شنیداری، مکالمه،درک مطلب و نوشتاری می باشد آموزش داده میشود.

علاوه بر آنها لغات جید و تلفظ های درست آنها و گرامر نیز آموزش داده میشود.

برای گرفتن نمره بالا در آزمون آیلتس تنها یاد گرفتن چهار مهارت اصلی کافی نیست و باید در کنار آنها هر روز کلمات جدید به همراه تلفظ درست آنها آموزش داده شود.این کار به ویژه برای مهارت های مکالمه و نوشتاری از اهمیت بالایی برخوردار است.البته شایان به ذکر است که هر چه زبان آموز دایره لغات گسترده تری داشته باشد در مهارت های شنیداری و درک مطلب نیز از تسلط بالاتری برخوردار خواهد بود

در کنار همه این مهارت ها باید گرامر های زبان انگلیسی آموزش داده شود و زبان آموز برای آزمون آیتلس تسلط کاملی روی گرامرهای زبان انگلیسی داشته باشد.

در دوره های آنلاین مرحله به مرحله زبان آموز پیش میرود تا بتواند با بالاترین سطح زبان انگلیسی و به دنبال آن به بالاترین نمره آیلتس که مناسب با هدف وی در ابتدا مشخص شده است برسد.

اگر زبان آمور در تعین سطح آنلاینی که گرفته میشود نمره کافی را کسب نکند و به این معنی باشد که وی باید در ابتدا دوره های جنرال را بگذارند؛ دوره جنرال به زبان آموز معرفی میشود.

به طور نرمال برای رسیدن بالاترین سطح زبان انکلیسی دوسال زمان لازم است که این زمان بسته به سطح هوشی و زمان اختصاص داده زبان آموز برای یادگیری زبان و هم چنین میزان تمرین و جدیت وی در این راه متغیر میباشد.

در کلاس های مجازی آیلتس دوره مناسب معرفی میشود و زبان آموز شروع به استفاده از پکیج معرفی شده که توسط اساتید برجسته آیلتس طراحی شده است؛ می کند.

در هر دوره آنلاین آیلتس 5 الی 6 درس قرار داده شده است و در هر درس هرچهار مهارت اصلی به همراه سه مهارت جانبی آموزش داده میشود.بعد از هر درس نیاز است که زبان آموز تمرین و تکرار هم داشته باشد.

برای مهارت مکالمه زبان آموز میتواند با دبیر خود به صورت آنلاین تمرین کند و از این طریق نمره این مهارت خود را ارتقا دهد.

در پایان هر دوره زبان آموز موظف است که آزمون شبیه ساز آیلتس (آزمون ماک آیلتس) را انجام بدهد و سطح خود را مجدد بسنجد و سپس دوره بعدی را شروع کند.

در طراحی دوره های آنلاین آیلتس تیم تخصصی آیلتس که همگی اساتید برجسته در این زمینه میباشد با نهایت دقت و حساسیت و با بهره گیری از جدید ترین و به روز ترین منابع آیلتس این دوره هارا طراحی کرده اند و در اختیار زبان آموزان عزیز قرار داده اند.

در تمامی این دوره ها زبان آموز میتواند از دوره مناسب به خود استفاده کند و سوالات خود را به راحتی بپرسد و در سریعترین زمان ممکن پاسخ برای وی ارسال خواهد شد.

کلاس های مجازی آیلتس هم از نظر زمان و هم از نظر هزینه نسبت به کلاس های حضوری به صرفه تر هستند.

از دیگر مزایای آن میتوان به دردسترس بودن این دوره ها در هر مکان و زمان دلخواه اشاره کرد.

زبان آموزان عزیز میتوانند در هر ساعتی از شبانه روز که تمرکز و دقت بالاتری دارند از دوره های آنلاین آیلتس خود استفاده کنند و به این ترتیب کیفیت کلاس های مجاز آیلتس خود را بالا ببرند.

در مرکز تخصصی ایرانلتس تمامی این امکانات برای زبان آموزان عزیز طراحی و اجرا شده است.

تیم تخصصی ایرانلتس با بهره گیری از اساتید برجسته آیلتس قدم به قدم با زبان آموزان خود همراه است تا آنها بتوانند با بالاترین کیفیت به هدف خود برسند.

مرکز تخصصی آموزش آنلاین ایرانلتس این افتخار را دارد که برای اولین بار در ایران در راستای این هدف تمامی مراحل آموزش آنلاین آیلتس را با بالاترین میزان دقت طراحی و اجرا کند و از ابتدا تا آخرین مرحله همراه زبان آموزان خود در سرتاسر دنیا باشد.

در این مرکز از زبان آموزان عزیز در ابتدا تعیین سطح آنلاین انجام گرفته و بعد از گذراندن دوره آنلاین آیلتس تضمینی که برای طراحی آنها از بهترین منابع آموزشی آیلتس استفاده شده است،آزمون های متنوع ماک آنلاین گرفته میشود.


آموزش ویدیویی زبان ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۱۲:۰۴:۵۵
معرفی ایرانلتس ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۱۱:۰۳:۰۹
دوره آنلاین آیلتس ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ۰۱:۰۱:۳۳
آموزش ویدیویی زبان ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۱۲:۰۴:۵۵
معرفی ایرانلتس ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۱۱:۰۳:۰۹
دوره آنلاین آیلتس ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ۰۱:۰۱:۳۳
ریدینگ آیلتس ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ ۰۳:۰۶:۴۰

برچسب ها