آموزش آنلاین (Online Education)

آموزش آنلاین آیلتس شیوهای نوین از آموزش مجازی است که با استفاده از جدیدترین ابزارهای ارتباطی مانند ایمیل، وبلاگ ، وبسایت و نرمافزارها در بستر شبکه های کامپیوتری خصوصا اینترنت، محتوای آموزشی را در اختیار زبان آموزان قرار میدهد.در آموزش آنلاین آیلتس، مدرسین و زبان آموزان از طریق شبکه اینترنت به صورت همزمان از طریق اینترنت و با یکدیگر تعامل داشته و فرآیند آموزش و یادگیری را به انجام میرسانند.

آموزش آنلاین آیلتس چیست؟

یادگیری برنامه ریزی شده ای است که در آن معمولاً یادگیری و آموزش آیلتس در محیط های جدا از هم صورت می گیرند. به همین دلیل آموزش آنلاین آیلتس، به تکنولوژی های ارتباطی و نهادی برای طراحی و برنامه ریزی آموزش نیازمند است.

به طور کلی آموزش های پیشین به صورت ویدیو های طولانی به افراد ارایه میشد که در آن شخص به صورت غیر فعال آموزش را فرا می گرفت و در صورت بروز مشکل یا سوال به صورت جداگانه باید با مجموعه آموزشی ارتباط بر قرار می کرد.

در روش قید شده مطالب آموزشی به شخص انتقال داده میشود اما به صورت بالقوه میباشد و برای عملی ساختن آنها شخص باید خود شروع به تمرین کند.

دوره آموزشی ارایه شده در ایرانلتس این ضعف را با استفاده از روشهای نوین برطرف کرده و زبان آموز پس از فراگیری هر مطلب باید تمارین برنامه ریزی شده هر درس را فرا گیرد. به علاوه راه های ارتباطی در صورت بروز سوال و مشکل فراهم شده تا بتوان به سوالات احتمالی زبان آموزان پاسخ گفته شود.این آموزش ها به صورت آنلاین بوده و تحت عنوان آیلتس تضمینی ارائه شده.

از کاربردهای آموزش آنلاین آیلتس ، میتوان به برگزاری دوره و کلاس آموزشی آیلتس به شکل های متفاوت اشاره کرد. این دورههای آموزشی شامل آموزش دوره، رفع اشکال،آزمون ماک آیلتس وهمچنین کلاسهای خصوصی و جلسات مشاوره میشوند.در آموزش انلاین آیلتس، ارتباط مدرس و یاد گیرنده می تواند از طریق ویدئو کنفرانس و یا اینترنت و شبکه های اجتماعی باشد.

کلیه نکات و راه حل های آزمون آیلتس در قالب ویدیو، صدا، متن و ..... برای زبان آموزان فراهم شده و با تمارین متمرکز بعد از آن میتوان اطمینان از یادگیری را حاصل کرد.

مزایای آموزش آنلاین آیلتس چیست؟

جلوگیری از اتلاف وقت :

به دلیل استفاده از رایانه و شبکه اینترنت نیاز به رفت و آمد به کلاس وجود ندارد، بنابراین زمانی که در کلان شهرها در ترافیک سپری میشوند از بین خواهد رفت

راحتی و آسایش بیشتر:

شما قادرید در هر ساعت از شبانه روز و در هر محلی که هستید با استفاده از رایانه شخصی به آموزش بپردازید. میتوانید در محیط منزل در حال نوشیدن چای و استراحت در جای مورد علاقه خود به تمرین و یادگیری بپردازید.

تنوع دوره ها:

به دلیل محدود نبودن به فضای کلاس و ساعات مشخص امکان بررسی مجدد آموزش و یا فراگیری به روشهای مختلف برای زبان آموزان فراهم گشته.

پاسخگویی 24 ساعته و آنلاین کارشناسان:

امکان پاسخگویی در شرایط غیر حضوری سریعتر و بیشتر میسر خواهد شد.

امکان برگزاری آزمون ها در هر ساعت از شبانه روز:

گاها اشخاصی به دلایل مشغله و کمبود زمان امکان حضور در کلاسهای خوب را ندارند و یا گاها ساعات فراغتشان با ساعات برقراری کلاسها همگام نیست. در چنین شرایطی استفاده از کلاسهای آنلاین بسیار مفید و کارآمد میباشد و حتی سرعت پیشرفت کلاس در اختیار خود شخص میباشد.

یادگیری در هر زمان و مکان بدون محدودیت

در مرکز ایرانلتس شما میتوانید به راحتی در کمترین زمان و با کمترین هزینه از دوره های آیلتس و مکالمه رایگان بهره مند شوید. این نوع آموزش آنلاین آیلتس با بهره گیری از اساتید مجرب و ازمون های استاندارد شما را تا حد زیادی به خواسته هایتان نزدیک خواهد کرد.

با توجه به اهمیت ایلتس در دنیای امروز نیاز به فراگیری آن بسیار محسوس شده. برای اشخاصی که تمایل به تحصیل ویا پیدا کردن شغل در خارج از کشور دارند نیاز به داشتن نمره بالا در یکی از آزمون های تعیین سطح زبان هستند که آیلتس متداول ترین آنها به دلیل پذیرش زیادش می باشد. با توجه به بازار گرم این موضوع بسیاری از مدرسین و آموزشگاه ها دوره های ویژه ای را به این مطلب اختصاص داده اند.

اما کدام یک بهتر از سایرین هستند؟

راه مناسب یافتن بهترین دوره و مدرس با بررسی تجربه اشخاص و متدهای آموزشی آنهاست. تدریس به صورت خصوصی و گروهی میتواند در جایگاه خود موثر باشد ولی استاندارد نمودن سطح آموزش مساله بسیار مهمی است که در دوره های آنلاین به راحتی قابل اجراست. این درحالی است که در کلاسهای حضوری به دلیل خطای انسانی و یا شرایط زمانی و مکانی، امکان خارج شدن از استاندارد زیاد بوده فلذا مهم آموزش به بالاترین مرتبه نمیرسد.

تمرین منظم و فراگیری مستمر از دیگر مواردی است که بسیار حایز اهمیت است.

چنانچه فرد از حضور در کلاس امتنا کرده و یا به صورت منظم برای کلاسها حاضر نشود امکان یادگیری کم و گاها سرد شدن از فراگیری بالاست. معمولا موسسات با در نظر گرفتن تعداد مشخصی غیبت موجه فشار لازم را بر شاگرد اعمال می کنند.

اما آیا در آموزش آنلاین اجباری برای حضور وجود دارد؟

در آموزشهای پیشین چنین امکانی نبوده اما در وبسایت ایرانلتس به دلیل استفاده از تکنیک های پیشرفته این امر تحقق یافته است.

روند کار در این وبسایت به این صورت است که زبان آموز پس از فراگیری یک درس مدت معینی زمان دارد تا مجدد برای حل تمارین مراجعه کرده و دروس را به جلو ببرد. در صورت عدم مراجعه به موقع دسترسی ایشان محدود شده و جهت دریافت دسترسی کامل مجدد نیازمند تقبل جریمه خواهد شد.

با استفاده از این روش زبان آموز خود را ملزم به حضور به موقع خواهد کرد و آموزش در کنار تمرین مداوم وی را به بالاترین راندمان آموزشی خواهد رساند.


آموزش ویدیویی زبان ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۱۲:۰۴:۵۵
معرفی ایرانلتس ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۱۱:۰۳:۰۹
دوره آنلاین آیلتس ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ۰۱:۰۱:۳۳
آموزش ویدیویی زبان ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۱۲:۰۴:۵۵
معرفی ایرانلتس ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۱۱:۰۳:۰۹
دوره آنلاین آیلتس ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ۰۱:۰۱:۳۳
ریدینگ آیلتس ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ ۰۳:۰۶:۴۰

برچسب ها