نمونه سوال آیلتس

گاهی برای اطمینان از وضعیت خود و کاهش استرس ناشی از آزمون آیلتس داوطلبان نمونه سوال آیلتس را انتخاب میکنند تا با شرایط و نحوه ی آزمون آشنا شوند. نمونه سوالات آزمون دارای دو دسته ی کلی می باشند، دسته ی اول سوالات آزمون های قبلی آیلتس هستند که از طریق کتب و یا وب سایت های مختلفی در دسترس قرا رمی گیرند. این دسته از نمونه سوالات کاملاً معتبر می باشند. به عبارت دیگر، هیچ گونه دخل و تصرفی در این مجموعه ها صورت نگرفته و به همان شکل اصلی در دسترس هستند.

دسته ی دیگر این نمونه سوالات، سوالات شبیه سازی شده آیلتس هستند. این دسته از سوالات در آزمون های قبلی آیلتس به کار گرفته نشده اند. در حقیقت، در طرح نمونه سوالات ایلتس تلاش شده تا استاندارد آزمون آیلتس رعایت نشده. بسیاری از آزمونهای آزمایشی یا آزمون های ماک آیلتس نیز به همین ترتیب تدوین شده اند. هر کدام از این دو نوع سوالات در جای خود می توانند مفید باشند. نکته ی مهم این است که بایستی به شیوه ای درست به کار گرفته شوند.

بهترین نمونه سوالات آیلتس کدامند؟

کتاب های متعددی در جهت نمونه سوال آیلتس وجوددارد که این نمونه سوالات را میتوانید از طریق کتاب های آیلتس و یا اینترنت به دست بیاورید. به عنوان مثال سری کتاب های Cambridge IELTS این سری کتاب ها در زمره ی معتبر ترین نمونه سوال آیلتس مطرح می شوند. تقریباً همه ی کسانی که قصد شرکت در ازمون آیلتس را دارند با این کتب آشنا بوده و با آنها را تهیه کرده اند، این کتاب در نسخه ی 1 تا 13 در بازار موجود است. هر کدام از این کتب آیلتس دارای چهار سری نمونه سوال آیلتس کامل هستند.

ایا نمونه سوال آیلتس به تنهایی کافی است؟

قطعاً همه ی کسانی که قصد شرکت در آزمون های زبان انگلیسی مانند آیلتس را دارند با این عبارت آشنا هستند.

Practice makes perfect

کسب نتیجه ی مناسب در آیلتس بدون انجام تمرین های مختلف قدری دور از ذهن می باشد. اما آیا این نمونه سوالات به تنهایی باعث کسب امتیاز خوبی در آیلتس می شوند؟ قطعاً پاسخ این سوال منفی است. در ابتدا بایستی دانش کافی در زبان انگلیسی داشته باشید.

سپس به سراغ کسب دانش در زمینه ی چارچوب آزمون آیلتس و معیارهای آن بروید. هیچ استراتژی در آزمون آیلتس کارآمدتر از درک صحیح سوال و ارائه ی پاسخ مناسب به آن نیست. این امر تنها با دانستن چارچوب آیلتس و دانش مناسب زبان انگلیسی حاصل می شود.

نمونه سوال آیلتس در صورت تلفیق شدن با موارد فوق الذکیر می توانند بهترین نتیجه را تامین نمایند. می توانید استراتژی ها، دانش و حتی نکات مدیریت زمان در آیلتس را از طریق این نمونه سوالات تمرین نمایید. به خاطر داشته باشید که هدف اصلی این سوالات، جلوگیری از غافلگیر شدن شما هنگام شرکت در آزمون آیلتس زبان انگلیسی هستند. اما ترکیب آنها با استراتژی ها و موارد مختلف آزمون آیلتس در کنار ارزیابی نتایج آنها می تواند تاثیر حیرت انگیزی در امتیاز شما داشته باشد.

آزمون ماک راهی برای سنجیدن توانایی های فردی,قرارگیری در شرایط مشابه و رفع اشکالات و یادگیری نکاتی میباشد
ایرانلتس اولین مرکز برگزار کننده ی آموزش آنلاین آیلتس در ایران و تنها برگزار کرننده آزمون ماک آنلاین می باشد. تمامی آموزش ها با عنوان آیلتس تضمینی می باشند و صفر تا صد آنچه شما در آزمون آیلتس به آن نیاز دارید در این دوره ها به شما آموزش داده می شود


آموزش ویدیویی زبان ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۱۲:۰۴:۵۵
معرفی ایرانلتس ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۱۱:۰۳:۰۹
دوره آنلاین آیلتس ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ۰۱:۰۱:۳۳
آموزش ویدیویی زبان ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۱۲:۰۴:۵۵
معرفی ایرانلتس ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۱۱:۰۳:۰۹
دوره آنلاین آیلتس ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ۰۱:۰۱:۳۳
ریدینگ آیلتس ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ ۰۳:۰۶:۴۰

برچسب ها