آزمون تعیین سطح مناسب برای آیلتس به اطمینان از موفقیت شما کمک میکند و به شما امکان پیشرفت سریعتر به سمت هدف یادگیری زبان انگلیسی را خواهد داد. وبسایت ایرانلتس تست تعیین سطح مکمل را برای شما فراهم کرده تا به تعیین دوره ایلتس مناسب شما کمک کند.

این ازمون تعیین سطح به منظور ارایه دید سریع و جامع به زبان آموزان و مدرسین در خصوص میزان دانش زبان آموزان در زمینه گرامر و استفاده از آن طراحی شده. این آزمون حدود 45 دقیقه زمان لازم دارد. در انتهای آزمون شما قادر خواهید بود که نتیجه کار خود را ببینید. همچنین لینک تطابق نمره شما با ازمونهای بین المللی(مانند PET,FCE,CAE,CPE,IELTS,TOEFL) موجود میباشد. برای ارزیابی دقیقتر سطح زبان شما، نیاز است که مهارتهای شنیداری، گفتاری و نوشتاری شما نیز بررسی شود.

آزمون تعیین سطح ما رایگان بوده و مشابه بخشی از آموزش آنلاین آیلتس میباشد. همچنین این مجموعه آزمون آزمایشی رایگان برای کسانی که در کلاسهای ما ثبت نام میکنند را دارد. شرکت در تعیین سطح آیلتس بسیار مهم است چراکه سطح ورودی شما مشخص می گردد.

به علاوه ایرانلتس مشاوره رایگان مهاجرتی با وکیل امریکایی را در پایان دوره در اختیار زبان آموزان قرار خواهد داد.

دوره ما شامل گردهمایی های هفتگی جهت قرارگیری کامل شما عزیزان با انگلیسی میباشد تا بتوانید از زبان اموخته شده استفاده کرده و با سایر زبان آموزان در سنین و گروه های مختلف در ارتباط باشید.

ما تنها مجموعه آموزش ایلتس هستیم که نمره شما را ضمانت کامل می کنیم.

ایرانلتس اولین برگزار کننده ی آموزش آیلتس تضمینی و ماک آیلتس به صورت آنلاین در ایران می باشد.شما می توانید جهت استفاده از این خدمات از منوی بالای وب سایت اقدام به بررسی جزئیات و برنامه های اموزشی و ثبت نام نمایید.


آموزش ویدیویی زبان ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۱۲:۰۴:۵۵
معرفی ایرانلتس ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۱۱:۰۳:۰۹
دوره آنلاین آیلتس ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ۰۱:۰۱:۳۳
آموزش ویدیویی زبان ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۱۲:۰۴:۵۵
معرفی ایرانلتس ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۱۱:۰۳:۰۹
دوره آنلاین آیلتس ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ۰۱:۰۱:۳۳
ریدینگ آیلتس ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ ۰۳:۰۶:۴۰

برچسب ها