روش های افزایش نمره اسپیکینگ آیلتس

تیپ هایی برای بخش speaking

تیپ 1: در بخش اول عمده سوالات در مورد موضوعات ملموس خواهد بود. اطلاعات شخصی و کارهای روزمره. کاملا خونسرد و آرام باشید و همزمان با شخص آزمونگر پیش بروید و تا حد امکان طبیعی به سوالات پاسخ دهید.

تیپ 2: داوطلبان IELTS نباید پاسخ های یک کلمه ای برای بخش اول ارائه دهند اما ضرورتی هم نیست یک سوال را برای 1 دقیقه هم طول بدهند. برای مثال: جواب سوال ( آیا خواهر یا برادر داری؟) نباید در بله یا خیر خلاصه شود وهمچنین نه اینکه خواهر بزرگتر من قدش فلان قدر هست و روزتولدش 7 هفته بعد منه. آخرین باری که در سال جدید دیدمش باهم با خواهر کوچکترم بودیم که موهای مشکی و بلند و چشمانی آبی دارد که پرستار هم هست و بردارم هم کسی است که فلان و... مجددا تکرار میکنم : طبیعی صحبت کنید. هیچ یکی ازاین پاسخها نمیتونه بجا و درست باشه در هر مصاحبه یا هر تبادل نظر نیمه رسمی،آیا واقعا بجا هست؟

تیپ 3: از پاسخ های تمرین و تکرار شده اجتناب کنید. چرا که آزمونگرها میتوانند به راحتی متوجه این موضوع شوند.خودتان را آماده کنید و تمرین داشته باشید برای speaking اما خیلی تکرارآمادگی نکنید.

تیپ 4: روی تعامل معنادار متمرکز شوید تا اینکه زبان و کلام خود را در معرض نمایش قرار دهند. به یاد داشته باشید که ارتباط چشمی و زبان بدن و حالت چهره میتواند به مکالمه تان کمک کند.

تیپ 5: با دوستان خود تمرین کنید و صدایتان را ضبط کنید. این کار میتواند به پیدا کردن نقاط ضعف (نقاط قابل بهبود) کمک کند و در جهت اصلاح آن گام بردارید. مثل: عادات بد صحبت کردنتان یا تکرار کلمات یا صداهایی که به هنگام آن فکر میکنید و استفاده بیش از حد کلماتی همچون: بنابرین so - یا or و گرامر و دستور زبان های پایه. دوست شما همچنین میتواند عادات و حالات عصبی تان را گوشزد کند و یا زبان بدن ضعیفتان را مورد ارزیابی قرار دهد و اینکه بگوید آیا به قدر کافی بلند صحبت میکنید یا خیر.

تیپ 6: باید هرروز تمرین انگلیسی صحبت کردن داشته باشید. با خودتان صحبت کنید اگر کسی در دسترس نیست. هر دو تمرین صحبت کردن روزانه و نوع صحبت آن ر تمرین کنید.

تیپ 7: به اخبار گوش دهید مجله و روزنامه بخوانید به انگلیسی تا جایی که ممکن است. این امر نه تنها به زبان شما کمک میکند بلکه ایده هایی درباره آنچه میخواهید صحبت کنید میدهد.

ایرانلتس اولین مرکز برگزار کننده ی آموزش آنلاین آیلتس در ایران و تنها برگزار کرننده آزمون ماک آنلاین می باشد. تمامی آموزش ها با عنوان آیلتس تضمینی می باشند و صفر تا صد آنچه شما در آزمون آیلتس به آن نیاز دارید در این دوره ها به شما آموزش داده می شود


آموزش ویدیویی زبان ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۱۲:۰۴:۵۵
معرفی ایرانلتس ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۱۱:۰۳:۰۹
دوره آنلاین آیلتس ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ۰۱:۰۱:۳۳
آموزش ویدیویی زبان ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۱۲:۰۴:۵۵
معرفی ایرانلتس ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۱۱:۰۳:۰۹
دوره آنلاین آیلتس ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ۰۱:۰۱:۳۳
ریدینگ آیلتس ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ ۰۳:۰۶:۴۰

برچسب ها