آیلتس جنرال برای مهاجرت

باید بدانید این است که آیلتس جنرال برای مهاجرت طراحی شده است.همانطور که میدانید آیلتس جنرال یکی از محبوبترین آزمونهایی است که در سالهای اخیر برگزار میشود.IELTS General‌‌‌برای افرادی که به طور کلی قصد مهاجرت به یکی از کشورهای انگلیسی زبان (استرالیا، کانادا، نیوزلند، بریتانیا) یا تحصیل در مقاطع پایین تر و کالج را دارند،مناسب است.آیلتس جنرال بیشتر برای فعالیت‌های کاری مورد استفاده قرار می گیرد و مناسب برای افرادی است که قصد گرفتن ویزای کار یا سرمایه گذاری را دارد.

همانطورکه از اسم آیلتس جنرال مشخص است، مضمون و محتوای این آزمون در دو مهارت درک مطلب و نوشتاری بسیار متنوع تر از آیلتس آکادمیک طراحی شده است.آماده‌سازی آیلتس جنرال برای مهاجرت یکی از مهمترین چیزهایی است که قبل از مهاجرت باید برای آن اقدام شود.بسته به سطح زبان انگلیسی باید در دوره‌های آمادگی زبان انگلیسی مانند آموزش آنلاین آیلتس که به صورت آیلتس تضمینی در ایرانلتس برگزار میشود و آزمون آیلتس و یا آزمون ماک ثبت نام شود.اینکه شما به چه سطحی از آیلتس جنرال نیاز دارید بستگی به الزامات موسسه‌ای که تارگت کرده‌اید دارد . برای مهاجرین جهت کار حداقل نمره آیلتس 6.5 پذیرفته می‌شود.محتوا و متون مربوط به دو مهارت گفتاری و شنیداری در هر دو نوع آیلتس جنرال و آکادمیک تا حد زیادی مشابه hsj.و نحوه ارزیابی این دو مهارت نیز یکسان است. تفاوت اصلی در مهارت های درک مطلب و نوشتاری است.

چهار بخش آیلتس جنرال برای مهاجرت

ریدینگ و رایتینگ آیلتس جنرال

در ریدینگ آیلتس جنرال شما با متن های طولانی تری روبه رو هستید.سرعت عمل در ریدینگ آیلتس جنرال برای مهاجرت مهم است.به طور مثال در آیلتس جنرال 15 سوال نمره 4 و در آکادمیک 15 سوال نمره 5 را خواهد داشت.در بخش اول رایتینگ آیلتس جنرال شما باید یک نامه با عناوینی مانند شکایت نامه دوستانه استخدام و درخواست بنویسید و مسئله یا مشکل خاصی را باید در نامه شرح دهید.بخش دوم جنرال یک سوال خواهد بود و شما باید نظر و دلایل خود را نسبت به آن مسئله توضیح دهید.متن ریدینگ و رایتینگ آیلتس آیلتس جنرال کلی تر و حول موضوعات اجتماعی بوده و از روزنامه، رادیو، تلویزیون و اینترنت گرفته شده است.در مقابل متن ریدینگ و رایتینگ آکادمیک در زمینه موضوعات علمی و دانشگاهی بوده و در عین حال که مشکل است ولی می تواند از نظر محدود بودن موضوعیت یک مزیت به حساب بیاید.

اسپیکینگ و لیسینگ آیلتس جنرال

همچنان در بخش اسپیکینگ آیلتس جنرال داوطلب مصاحبه ای به طول 11 تا 14 دقیقه و در 3 بخش انجام می دهد.داوطلب باید سوالات مطرح شده را پاسخ دهد و مصاحبه از ابتدا ضبط می شود.در بخش اول مصاحبه داوطلب به سوالات شخصی در مورد وضعیت شغلی و خانوادگی، محل زندگی و... پاسخ خواهد می دهد.در بخش دوم به داوطلب موضوعی داده می شود و باید در مورد آن اظهار نظر کرده و توضیح دهد.در بخش سوم شما وارد یک بحث سازماندهی شده 5-4 دقیقه ای که موضوعیتی مشابه بخش دوم خواهد بود.بخش لیسنینگ به 4 بخش تقسیم می شود. هر Section حدود 10 سوال دارد .مدت زمان بخش لیسنینگ برای آیلتس جنرال برای مهاجرت 30 دقیقه است.

نکات :

همچنین آیلتس برای مهاجرت به استرالیا و نیوزیلند و کانادا نقش مهمی ایفامیکند.در اکثر موارد از شما در آیلتس جنرال نمره ۶ در هر باند (Listening – Reading – Writing _ Speaking) میخواهند.در صورتیکه Main Applicant برای مهاجرت باشید که البته ممکن هست در شرایط خاصی از شما نمرات دیگری بخواهند.در صورتیکه همراه پرونده مهاحرت باشید، از شما نمره Overall 4.5 خواهند خواست.همچنین فراموش نکنید که شما در آیلتس جنرال برای مهاجرت باید سوالات درست بیشتری رو پاسخ بدید که نمره بالاتری بگیرید.در نیتجه باید دقت بالاتری داشته باشید.

آیلتس جنرال برای کسانی مناسب است که قصد دارند تحصیلات ‌دانشگاهی خود را در کشوری انگلیسی زبان به ‌پایان برسانند.و یا به‌منظور گذراندن دوره‌های کوتا‌ه‌ مدت کاری یا دست‌یافتن به ‌فرصت‌های شغلی قصد سفر به این کشور‌ها را دارند.به‌علاوه کارنامه این آزمون از جمله مدارکی است که در جریان بررسی پرونده‌های مهاجرت کشورهای استرالیا، نیوزیلند و کانادا از متقاضیان طلب می‌شود.

آیلتس جنرال تمرکز بیشتری روی استفاده روزانه از زبان انگلیسی دارد و مخصوص افرادی است که به ویزاهایی غیر از ویزای تحصیلی نیاز دارند


آموزش ویدیویی زبان ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۱۲:۰۴:۵۵
معرفی ایرانلتس ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۱۱:۰۳:۰۹
دوره آنلاین آیلتس ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ۰۱:۰۱:۳۳
آموزش ویدیویی زبان ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۱۲:۰۴:۵۵
معرفی ایرانلتس ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۱۱:۰۳:۰۹
دوره آنلاین آیلتس ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ۰۱:۰۱:۳۳
ریدینگ آیلتس ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ ۰۳:۰۶:۴۰

برچسب ها