آیلتس تضمینی

هدف دوره آموزش آیلتس تضمینی ، اطمینان از موفقیت شما در آزمون نهایی آیلتس، صرف نظر از سطح کنونی دانش زبان انگلیسی شما و همچنین نمره هدف می‌باشد.

آیلتس تضمینی هموراه یکی از گزینه‌های مدنظر از سوی داوطلبان آیلتس است ؛ علی الخصوص داوطلبانی که تمایلی به ثبت نام در کلاس‌های گروهی آیلتس ندارند و ترجیح می‌دهند به دلایل فردی نظیر عدم در اختیار داشتن وقت کافی از تدریس خصوصی آیلتس استفاده کنند.

آیا واقعا آیلتس تضمینی وجود دارد؟!

برای پاسخ به این سوال باید گفت بله میشود اما داوطلب مربوطه باید تمام تلاش خودرا انجام دهد و از انجام دادن مسائلی که برعهده اون گذاشته شده سرباز نزد و یکی از مهم ترین مسائل آیلتس تضمینی نداشتن استرس سر جلسه میباشد.استاد مربوطه طی دوره ی آموزش آنلاین آیلتس که از صفر تا صد 2 سال به طول می انجامد تمامی مسائل و شرایط مربوط به آیلتس را به داوطلب ارائه میدهد .داوطلب مربوطه پس از بارها تمرین و تکرار و سوال و جواب و همچنین شرکت در ماک آیلتس (آزمون آزمایشی آیلتس) که همان آزمون های آزمایشی آیلتس است که توسط ایرانلتس برگزار میشود و تحلیل آنها میتواند به نتیجه دلخواه برسد .

شایان به ذکر است که دوره های تخصصی آیلتس تضمینی با توجه به سطح فعلی زبان آموز و همچنین هدفی که دارد مشخص میشود ولی به طور متوسط دوسال زمان نیاز دارد.

در طول دوره های تخصصی آیلتس تضمینی صفر تا صد آزمون آیلتس به زبان آموز آموزش داده خواهد شد و در انتهای دوره از زبان آموزان عزیز آزمون آزمایشی شبیه ساز آیلتس یا آزمون ماک گرفته خواهد شد.

در اینجا گام به گام از شروع دوره های آیلتس تضمینی تا رسیدن به هدفتان را در مرکز تخصصی ایرانلتس شرح میدهیم:

گام اول

برای شروع دوره های آیلتس تضمینی تعیین سطح میباشد که باتوجه به سطح شما دوره ی آموزشی آیلتس تضمینی برای شما برنامه ریزی میشود و اگر نیاز به گذراندن دوره های تکمیلی جنرال داشته باشید،در مرکز ایرانلس همانند دوره های آیلتس تضمینی این دوره هارا نیز به صورت تضمینی برای شما برگذار خواهیم کرد.

گام دوم

مشاوره و تعیین هدف شما از گرفتن آیلتس تضمینی را بررسی خواهیم کرد زبان آموزان عزیز قبل از شروع دوره های خود ابتدا مشاوره ای خواهند داشت به این منظور که هدف آنها مشخص شود

از رایج ترین اهداف زبان آموزان عزیزمان که تا به حال در دوره های آیلتس تضمینی شرکت کرده اند میتوان به چند مورد زیر اشاره کرد:

  • مهاجرت برای ادامه تحصیل به کشورهایی از قبیل کانادا که عزیزان باید نمره مورد نظر خود را با توجه به دانشگاه مورد نظرشان مشخص کنند و بعد از تعیین سطح اولیه و با توجه به سطح فعلی زبان آموز،زمان مورد نیاز گفته خواهد شد.
  • گرفتن مدرک زبان برای تدریس در زمینه آیلتس تخصصی که معمولا این افراد به نسبت دسته اول زمان محدودی ندارند و نیاز نیست کلاس هایشان به صورت فشرده برگزار شود.
  • مهاجرت کاری برای کشورهایی از قبیل استرالیا و کانادا که با توجه به شغل انتخابی زبان آموز نمره متفاوتی نیاز خواهد داشت که معمولا از نمره 5 شروع میشود.

گام سوم

بعد از تعیین هدف و مشاوره و انتخاب نوع کلاس استاد تخصصی آیلتس معرفی خواهد شد و کلاس های آیلتس تضمینی طبق مقررات و اصول منظم برگزار خواهد شد.

گام چهارم

در انتهای هر دوره که با توجه به نوع پکیج های آیلتس تضمینی که زبان آموز انتخاب میکند،آزمون آزمایشی شبیه ساز آیلتس از زبان آموز مربوطه گرفته خواهد شد و بعد از بررسی که انجام شده،تحلیل آزمون به وی داده خواهد شد.

نکات کلیدی مهمی در دوره های آیلتس تضمینی وجود دارد که به شرح زیر است:

  • از مهم ترین نکات این است که شما در ابتدا باید به سطح قابل قبولی در زبان انگلیسی عمومی رسیده باشد سپس وارد دوره های تخصصی آیلتس بشود و تمرین کردن و انجام دادن تکالیف مرتبط با جلسه و درس مربوطه میباشد که باعث موفقیت شما میشود.
  • زمان بندی شما کلاس شما طبق نظر خودتان اجرا خواهد شد اما باید بدانید بهترین زمان بندی سه جلسه در هففته میباشد که این زمان بندی طبق نظر زبان آمورز و با مشورت تیم تخصصی آیلتس واجرا خواهد شد.
  • در دوره های آیلتس تضمینی از بهرین منابع آیلتس استفاده خواهد شد.حال اگر زبان آموز منابع دیگری را مدنظر داشته باشد،دریک بازه زمانی کوتاه تیم تخصصی آیلتس تضمینی،منابع معرفی شده را بررسی خواهند کرد و اگر مناسب با هدف زبان آموز باشد، آن منابع تدریس خواهد شد
  • تمامی قوانین در رابطه با دوره های آیلتس تضمینی در قالب یک قرارداد به زبان آموز نشان داده خواهد شد.
  • تکالیفی که از طرف اساتید آیلتس به زبان آموزان داده میشود باید توسط زبان آموز انجام شود که اینکار قطعت برای پیشبرد هدف زبان آموز انجام میگیرد
  • مرکز تخصصی ایرانلتس دوره های آیلتس تضمینی را با بهترین و مجرب ترین اساتید تخصصی آیلتس و به روز ترین متد تدریس برای شما داوطلبان عزیز برگزار خواهد کرد.

گام پنجم

تعیین و ارزیابی نقاط ضعف و قوت شما زبان آموزان عزیز میباشد و چنانچه در بخشی مشکلی داشته باشید با استاد مربوطه مطرح خواهد شد و به بهترین نوع ممکن و با تمرینات بسیار این مسئله رفع خواهد شد.

در دوره های آیلتس تضمینی هر چهار مهارت (Listening-Speaking-Writing-Reading) به صورت تخصصی تدریس و ارزیابی میشود و چنانچه زبان آموز در یکی از مهارت ها به طور مثال شنیداری (Listening) زبان آموز نیاز به تمرین بیشتری باشد،با وی مطرح میشود و زمان بیشتری برای آن مهارت صرف خواهد شد.در هر مرحله زبان آموز میتواند درخواست آزمون آزمایشی شبیه ساز آیلتس بدهد تا بتواند عملکرد خودرا بسنجد.

حال سوالی که پیش میاید این است که چرا آزمون آیلتس نسبت به گذشته از اهمیت بالاتری برخوردار شده است؟

در حال حاضر بسیاری از کشورهای دنیا برای صدور ویزا یکی از شروطی که مطرح میکنند داشتن نمره آیلتس میباشد که با توجه به نوع ویزا (تحصیلی،کاری و....) و کشور مقصد، نمرات متفاوتی نیاز است.

همچنین برای تدریس در آموزشگاه های معتبر در زمینه آیلتس، داشتن نمره آیلتس ضروری است.

ما در مرکز تخصصی ایرانلتس در بخش آیلتس تضمینی، از بهترین اساتید وهم چنین از بهترین و جدیدترین منابع آیلتس بهره گرفته ایم و تا رسیدن شما زبان آموزان عزیز به هدفتان در کنار شما خواهیم بود.


آموزش ویدیویی زبان ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۱۲:۰۴:۵۵
معرفی ایرانلتس ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۱۱:۰۳:۰۹
دوره آنلاین آیلتس ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ۰۱:۰۱:۳۳
آموزش ویدیویی زبان ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۱۲:۰۴:۵۵
معرفی ایرانلتس ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۱۱:۰۳:۰۹
دوره آنلاین آیلتس ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ۰۱:۰۱:۳۳
ریدینگ آیلتس ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ ۰۳:۰۶:۴۰

برچسب ها