آیلتس تضمینی

هدف دوره آموزش آیلتس تضمینی ، اطمینان از موفقیت شما در آزمون نهایی آیلتس، صرف نظر از سطح کنونی دانش زبان انگلیسی شما و همچنین نمره هدف می‌باشد.

آیلتس تضمینی هموراه یکی از گزینه‌های مدنظر از سوی داوطلبان آیلتس است؛علی الخصوص داوطلبانی که تمایلی به ثبت نام در کلاس‌های گروهی آیلتس ندارند و ترجیح می‌دهند به دلایل فردی نظیر عدم در اختیار داشتن وقت کافی از کلاسهای خصوصی آیلتس استفاده کنند.

آیا واقعا آیلتس تضمینی وجود دارد؟!

برای پاسخ به این سوال باید گفت بله میشود اما داوطلب مربوطه باید تمام تلاش خودرا انجام دهد و از انجام دادن مسائلی که برعهده اون گذاشته شده سرباز نزد و یکی از مهم ترین مسائل آیلتس تضمینی نداشتن استرس سر جلسه میباشد.استاد مربوطه طی دوره ی اموزشی آیلتس تضمینی که از صفر تا صد 2 سال به طول می انجامد تمامی مسائل و شرایط مربوط به آیلتس را به داوطلب ارائه میدهد .داوطلب مربوطه پس از بارها تمرین و تکرار و سوال و جواب و همچنین شرکت دز آزمون های آزمایشی آیلتس و تحلیل آنها میتواند به نتیجه دلخواه برسد .

اولین گام در تمامی مراحل آیلتس تعیین سطح میباشد که باتوجه به سطح شما دوره ی آموزشی آیلتس تضمینی برای شما برنامه ریزی میشود.

گام دوم مشاوره و هدف شما از گرفتن آیلتس تضمینی میباشد.چناچه قصد مهاجرت تحصیلی را دارید باید نمره ی مطلوب خود را دراین آزمون و حتی آزمون های آزمایشی به دست بیاورید.

گام سوم چناچه از وضعیتکار راضی بوده باشید در کلاس های آیلتس تضمینی ما شرکت میکنید.

گام چهارم زمان بندی شما مطابق کلاس و تمرین کردن و انجام دادن تکالیف مرتبط با جلسه و درس مربوطه میباشد که باعث موفقیت شما میشود.

گام اخر آسیب شناسی و ارزیابی نقاط ضعف و قوت شمامیباشد چنانچه در بخشی مشکلی داشته باشید با استاد مربوطه حل میشود و باتوجه به تمرینات بسیار این مسئله رفع میشود