آیلتس برای مهاجرت به نیوزیلند

دولت نیوزلند مدرک آیلتس برای مهاجرت به نیوزیلند را به عنوان تنها گواهی مهارت زبان انگلیسی در بسیاری از ویزاها مورد درخواست قرار میدهد. از جمله ویزای مهاجرت از طریق تخصص، سرمایه گذاری، کارآفرینی، اقامت از طریق کار و همچنین از طریق والدین.

آیلتس برای مهاجرت به نیوزیلند برای هر کسی که به دنبال زندگی، کار و تحصیل در نیوزلند است.داشتن آیلتس نشان‌دهنده سطح بالای توانایی‌های زبان شخص است.متقاضیان مهاجرت به نیوزلند، آیلتس را به عنوان مدرک توانایی‌های بالای زبان انگلیسی برای درخواست ویزا پذیرفته‌اند. با داشتن آیلتس در واقع با دادن آزمون آیلتس و کسب نمره مناسب مطمئن خواهید بود که آزمونی را پاس کرده‌اید که همه دانشگاه‌ها، کالج‌ها و نهادهای حرفه‌ای نیوزلند به آن اعتماد دارند. همه آنها یک حداقل الزامات زبان انگلیسی را برای آیلتس پذیرفته‌اند.

حداقل نمره آیلتس برای مهاجرت به نیوزیلند به نوع ویزا و موسسه‌ای که می‌خواهید در آن تحصیل یا کار کنید وابسته است. اینکه شما به چه سطحی از آیلتس برای مهاجرت به نیوزیلند چه آیلتس آکادمیک یا آیلتس جنرال نیاز دارید بستگی به الزامات موسسه‌ای که تارگت کرده‌اید دارد و برای مهاجرین جهت کار حداقل نمره آیلتس 6.5 پذیرفته می‌شود.

نگاهی به کشور نیوزلند

کشور نیوزیلند یا زلاندنو کشوری است که در جنوب غربی اقیانوس آرام قرار دارد و متشکل از چندین جزایر بزرگ و کوچک است. این کشور فاصله بسیار زیادی با خشکی های دیگر کره زمین دارد به نحوی که کشور استرالیا که نزدیکترین کشور همسایه کشور نیوزیلند محسوب می شود دوهزار کیلومتر فاصله دارد و حدفاصل کشور نیوزیلند و استرالیا ، دریای تاسمان قرار دارد.نیوزیلند از امنیت بسیار بالایی بهره مند می باشد. نمی توان گفت که جرم در این خطه به طور کل وجود ندارد منتها مطابق آمار، وقوع جرم نسبت به سایر کشورها بسیار پایین است و می توان گفت نیوزیلند تا حدود بسیار زیادی عاری از هرگونه خشونت شخصی و درگیری بین جوامع است. در نظرسنجی بین المللی که انجام شده است نیوزیلند به عنوان یکی از آرام ترین و کم فسادترین کشورهای جهان معرفی شده است.

آیلتس برای مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزلند با آیلتس شروع می‌شود و هر کسی که به دنبال زندگی، کار و تحصیل در نیوزلند است، داشتن آیلتس نشان‌دهنده سطح بالای توانایی‌های زبان فرد مورد نظر است. اینکه شما به چه سطحی از آیلتس آکادمیک یا جنرال، نیاز دارید بستگی به الزامات موسسه‌ای دارد که روی آن متمرکز شده اید و برای مهاجرین به منظور اشتغال حداقل نمره آیلتس، 6.5 در نظر گرفته می‌شود.در نیوزلند، مدارس خصوصی تصمیم دارند که نمره IELTS به اندازه کافی خوب باشد. نیاز های آیلتس برای ویزای کار بستگی به نوع کار پیشنهادی ارائه می شود. برای مثال در سال 2018، دانشگاه اوکلند نیاز به حداقل 6.0 نمره آیلتس برای پذیرش دانشجویان (با حداقل5.5 برای هر دسته) و به طور کلی 6.5 برای کارشناسی ارشد ( با حداقل 6.0 در هر رده) دارد. توجه داشته باشید که این حداقل است و برخی برنامه های کارشناسی و فارغ التحصیل در اوکلند دارای الزامات بالاتری هستند.برای همه ی ویزاهای ، دیگر نیازهای نمره IELTS متفاوت است. در اینجا به چند نمونه اشاره میکنیم:

سرمایه گذاران: 3.0 نمره کل یا بالاتر

کارآفرینان: 4.0 نمره کل یا بالاتر

والدین رده: 4.0 حداقل در دو دسته (لیسینیگ، ریدینگ، رایتینگ و یا اسپیکینگ)

مهاجران ماهر: میانگین متوسط حداقل 6.5 

ایرانلتس می تواند شما را با آموزش آنلاین آیلتس که به صورت آیلتس تضمینی تعریف شده و یا با آزمون ماک شما را به نمره مد نظر خود جهت مهاجرت برساند.البته می توانید در این موسسه از مشاوره ی وکیل های آمریکایی نیز بهره مند شوید


آموزش ویدیویی زبان ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۱۲:۰۴:۵۵
معرفی ایرانلتس ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۱۱:۰۳:۰۹
دوره آنلاین آیلتس ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ۰۱:۰۱:۳۳
آموزش ویدیویی زبان ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۱۲:۰۴:۵۵
معرفی ایرانلتس ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۱۱:۰۳:۰۹
دوره آنلاین آیلتس ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ۰۱:۰۱:۳۳
ریدینگ آیلتس ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ ۰۳:۰۶:۴۰

برچسب ها